aata
24 بهمن 1401 - 15:07

برگزاری نمایشگاههای ویژه انقلاب اسلامی در مدارس هرمزگان+عکس

مراسم افتتاحیه یازدهمین دوره نمایشگاه‌ مدارس انقلاب مدارس شهرستان های میناب و رودان با حضور حسین عبادتی عضو شواری مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، مراسم افتتاحیه یازدهمین دوره نمایشگاه‌  مدارس انقلاب مدارس شهرستان های میناب و رودان با حضور حسین عبادتی عضو شواری مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و غریب مسئول اتحادیه استان و فولادی مدیریت آموزش و پرورش رودان برگزار شد.

حسین عبادتی عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی کشور در این زمینه در گفت و گو با خبرنگار فارس اظهار کرد: برنامه ویژه‌ای که اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی با محوریت دانش ‌آموزان عضو این انجمن در مدارس انجام می‌دهد، گسترش روایت‌گری درباره انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است.

 

وی افزود: این نمایشگاه‌ها به همت دانش‌آموزان و با رویکرد مقایسه دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسبت رژیم ستمشاهی و دوره قاجار، استعمار و اشکال آن، جایگاه زن در اسلام و انقلاب اسلامی و نقش استعمار در افول تمدن‌های مختلف به صورت مدرسه‌ای برپا شده است و از اول دهه فجر برقرار شده و تا 26 بهمن ماه نیز ادامه دارد.

به گفته دکتر عبادتی، آثار ارائه شده از سوی دانش آموزان در این نمایشگاهها که به گستره ایران اسلامی و در 4 هزار مدرسه و از جمله 150 مدرسه در هرمزگان برگزار شده، داوری خواهد شد و عناوین برتر مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

 

وی که در بازدید از این نمایشگاهها در مدارس رودان با خبرنگار فارس گفت و گو می‌کرد، از این شهرستان به عنوان شهرستانی پیشرو در زمینه دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی یاد کرد و عنوان داشت: نمایشگاههای بسیار خوبی از سوی دانش‌آموزان این شهرستان درباره انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن برپا شده که از جمله بهترین‌ها در کشور است.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1036175